Ahşap ve Metalin Buluştuğu Mekan

Dekorasyon


Özellikle Türkiye'de dekorasyon sektörü son yıllarda yıldızı parlayan bir sektör olması ve buna paralel olarak Türkiye'de toptan perakende satış ve imalat yapmaya başlayan yeni firmaların artışı, bu sektörle ilgili genel bilgileri daha da önemli hale getirmiş.

      Hatta yapılan araştırmalarda yapı sektöründe firma yetkililerinin bir çoğu yapı alanında oluşturulan yeniliklerden haberdar olmadığını söylemişlerdir. .

     Günümüz modern mimarisi artık her sektörde kendisini gösterir oldu,Bu bağlamda şık ve modern tasarımları artık her sektörünün parakende mağazalarında sıklıkla farklı ve şık tasarımları görebiliyoruz....

     İnsanların çok kısa sürede dikkatini çekmeyi ve satışlarına ciddi yansımaları gören bu firmalardan diğer bireysel anlamda tek veyahutta birkaç mağazaya sahip  mağaza sahipleri etkilenmiş olmalılarki, Onlarda kısa süree bu değişime ayak uydurmaya başladılar ve farklı tasarım ve uygulamalar yapmaya başladılar.

     Şirketimiz 2003 yılından bu yana Adana de faaliyet göstermekte olup, her türllü yapı dekorasyonu alanında faaliyetler göstermektedir.

Şık sıcak bir mekanınız olsun diyorsanız bir an önce gelip projelerimiz inceleyeniz.....